Vítejte na blogu Robotický vysavač!

Říjen 2010

Recenze - Robotický vysavač Samsung NaviBot SR8855 (SR8845)

28. října 2010 v 22:03 | Marek Horák
Robotický vysavač Samsung NaviBot SR8855 (SR8845) je často označován za nejlepší robotický vysavač na trhu. Jeho největším konkurentem jsou robotické vysavače iRobot.

Tyto robotické vysavače si kupují zákazníci, kteří jsou ochotni za

robotický vysavač zaplatit přes 10 000,- Kč a požadují za svoje peníze to nejlepší. O robotických vysavačích lze najít na internetu a v různých diskusních fórech poměrně velké množství informací a ohlasů a to kladných, ale i těch záporných. Také jsem měl možnost se dočíst o různých negativních vlastnostech robotických vysavačů Samsung NaviBot , které mě překvapili.  

Některé z nich naleznete i zde na mém blogu. Vzhledem k tomu, že nemám rád předsudky, vždy preferuji možnost vyzkoušet si vše "na vlastní kůži".

Recenze obsahuje i zajímavý videozáznam ze zátěžového testu robotického vysavače na koberci.  Obstojí nebo ne ???


Robotický vysavač iClebo Home - recenze

4. října 2010 v 0:01 | Marek Horák


Robotický vysavač iClebo recenze

Poslední dobou chodí na můj email množství dotazů ohledně recenze robotického vysavače iClebo Home. Většina dotazů je směřována na kvalitu úklidu, porovnání s jinými robotickými vysavači a také na jednotlivé funkce vysavače. Robotický vysavač iClebo Home je k dostání na ČR trhu za 13 000 Kč (cena platná pro říjen 2010). Do této cenové kategorie patří nejlepší robotické vysavače. Jestli iClebo Home to této kategorie patří nebo ne odpoví následující recenze.